Chovné psy hovawart Bruno a Edo norwich!

Pobedím a klubová výstava SHK Bojnice.

17.04.2011 19:16

Tento víkend bol pre nás veľmi perný....keďže sme ani doma poriadne neboli. V sobotu sme išli do Pobedíma na ich miestný pretek aj so zadavaním skúšky - IPO a SVV. My sme si chceli skúsiť urobiť BH, tak nas zadelili do dvojky s IPO. Bruno to mal v treningu všetko pekne nacvičené, ale tu si spravil zo mňa a aj z rozhodcu a aj z divákov úplny cirkus a mal všetko na saláme.......nebudem to tu všetko popisovať - to sa nedá :-)))).....ale na jeho obhajobu a aj moju :-)))...to všetko robil s radosťou  - oproti NO  a bol veselý. Na záver nás pán rozhodca Adamuščin poprosil, že či by sme neurobili jeden voľný aport, kvoli psovi v odložení - IPO1. Keďže ho ešte nemáme na 100% urobený, tak som v duchu zabedákala. Ale Bruno, na truc :-D...aport krásne urobil a rozhodca povedal, že bol najlepší zo všetkých aportov v IPO. Tak že tak....

Ale pre mňa to bola ďalšia skúsenosť, nový plac.....a to, že musíme pritvrdiť a makať!!!!

 

V nedeľu, smer Bojnice na klubovú výstavu. Výstavy moc nemusím, tak som sa tešila aspoň na ľudí a pokec. Bruno v triede strednej bol posledný VD4  - posudok TU.

Neviem, presne za čo dostal VD, ale neriešim...pravdepodobne, že je ľahšieho typu a pani posudzovateľke sa viac zdali silnejšie typy. Čo ma potešili, bolo aký bol vychovaný a dobrý. Pekne sa predviedol :-))).......dospela som k záveru, že ešte absolvujeme výstavu v máji v Bratislave, keďže sme už prihlásený a dáme si na čas pokoj, lebo to ide do peňazí a tie môžem radšej dať na výcvik. Ak by sme v budúcnosti urobili skúšku, skúsime triedu pracovnú. The End.

 

 

 

Ingarka(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode