Chovné psy hovawart Bruno a Edo norwich!

Čo nové u Bruna.

04.02.2012 13:45

Konečne idem aktualizovať Brunovu stránku...... čo u nás nové? Na jeseň mi začala škola, tak Brunovi nastalo volnejšie obdobie. Do toho ešte niekoľké hospitalizácie mojej mami, tak Bruno mal dosť veľkú "dovolenku". Dnes sme boli na cvičáku, síce pri týchto veľmi nízkych teplotách sme nevydržali moc dlho. Ale Bruno mňa aj Martina (KK MATIS) milo prekvapil, ako mal chuť pracovať..... poslušnosť veselá a obrana dravá a presná. Aj štekačka ma milo prekvapila. Bolo mi ľúto, že sme dlho necvičili, ale nedalo sa. Našťastie mu to neuškodilo. 

Naša chovateľka Rita si splnila svoj sen a zrealizovala si "hotel pre psov". Pozrite si link: https://www.takavorakan.sk/index.files/hotel.htm

Na výstavách sme sa nezúčastnili, už ma to vôbec nebaví a pýtaju dosť peňazí, ktoré môžem využiť radšej na výcvik. Ale v apríli sa ukážeme na Klubovej výstave v Bojniciach, kde sa Bruno predvedie aj ako Plemenník. 

Tento rok, by som už s ním rada urobila nejaké skúšky, aj keď neviem, či sa nám to podarí :-), on je fakt talent, ale aj cirkusant, vtedy keď sa to nehodí. A rozhodcovia sú na nás prísni. Budeme trénovať a snažiť sa a uvidíme ako to zvládneme :-)

Ingarka(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode